Citat:
Ursprungligen postat av
gfys
Är det ett självskadebeteende?
Han förminskar sig själv till att misslyckas som man - att skydda sin kvinna och inte låta andra män belägra henne. Wuuuää
Är det män som ofta anses attraktiva?
Dom är vana vid att alltid få vilken kvinna som helst så dom tröttnar helt enkelt och vill ha en utmaning.
Tanken på att hon njuter av någon annan sårar hans ego och båda kuken och hornen i pannan växer
Är dom porrskadade (nr. 1)?
Dom vill helt enkelt bara se live-porr (vem vill inte haha).
Är dom porrskadade (nr. 2)?
Dom har helt enkelt dövat sina sinnen med för mycket porrtittande och behöver uppleva något lite mer “förbjudet” för att få snorren att stå?
Är det njutningen för kvinnan?
Han älskar att se sin partner få all uppmärksamhet och njuta?

Lite sen på denna och har inte läst alla svar. Merparten verkar vara efterblivna ändå.
Men vad menar du med att skydda sin kvinna från att andra män ska lägra henne?
Degraderar du kvinnor till viljelösa våp som går med vilken man som helst så länge inte partnern är närvarande?
Om kvinnan faller för någon annan så är det väl så att partnern är värdelös? Eller ointressant.
Vet inte hur du resonerar kring relationer och kärlek, men det verkar retarderat.
Är det så att dom cucks du refererar till i TS är dessa som vill se sin fru eller partner bli påsatta av någon annan?
Jag lever flersamt och har sett min partner bli påsatta av många olika. Och hon har sett mig sätta på olika kvinnor. Men det är inte det beteendet du tänker på? Du tänker mer på den här förnedrade hanrejen (googla om du inte vet vad det är) som lider av att se en annan knulla hans fru?
Jag känner en sådan. En hanrej. Han kan stundtals lida av att andra sätter på hans fru, speciellt om han inte får vara med utan får vänta hemma. För hans del tror jag att lidandet är en kink som gör honom upphetsad. Speciellt om hon kommer hem med sperma kvar i punanin.
Det är helt enkelt en kink som bottnar i en grad av förnedring. Dom är båda i 50-årsåldern och varit ett par sedan dom var 18. Så jag tror inte det handlar om att hon vill byta ut honom. Hon har ju en del i den kinken också. (Och jag har haft sex med henne många gånger, både på egen hand och tillsammans med 6-7 andra män)
Så inget porrskadat. Det är helt enkelt en kink dom har upptäckt som ger sköna upplevelser.