Jag har tänkt lite på varför barnen ser Erik som pappa och Hampus som Hampus, vill minnas att dom nämnt båda två samtidigt men då vara bara en "Pappa".
Jag tror att det beror på att Hampus spenderar lite för mycket tid att redigera alla sina videos som kommer med jämna mellanrum, finns ju så inte mycket tid över efter att ha jobbat hela dagen.
Att redigera görs ju inte direkt på nolltid och jag kan tänka mig att han är ganska noggrann samt att han har liknande narcissist drag som Linda, fokus ligger lite väl mycket på honom och hanns intressen.
Och ja han har inte barnen på heltid men det är hanns vidriga "content" så det filmas ju oavsett men jag tror att han är angelägen att redigera samma dagar som han har barnen ändå.
Till skillnad från Erik då som knappt syns i social medier förutom Instagram, vad jag vet, och där man har sett någon gång att en av pojkarna gillar att vara med honom när Erik gör partiska saker.
Bygga ett starkare band med sina band som en RIKTIG förälder bör göra!
Linda ser väl fram emot att bara bli av med barnen och det väl lika bra det.
Hampus kan ha ungarna varannan helg så kan han filma/redigera och pyssla med sina särintressen bäst fan han vill.
Så slipper barnen, att i värsta fall till vardags, råka se han böga med sin snubbe och bli traumatiserade utav det.
Det räcker att Erik har varit låtsas bög i alla år!

Kommer aldrig kunna släppa det att sänka sig till den nivån att man tvingar sig själv suga rent Hampus kuk från lindas slemmiga fitta.
Men men, har är en bra pappa iaf och det är väl vad som räknas.