Citat:
Ursprungligen postat av
Spezia
Djupare utläggning görs icke, räcker att ni själva samlar er till egenreflektion.
Det hela handlar egentligen om varför våra unga naiva svenska tjejer dras till dessa äldre kriminella narkotikalangande killar.
Detta är vanlighet. Kolla runt bland era lokala gymnasieskolor. Emilia och vänner umgås inte med etniska svenskar längre.
Det är Yasin-den multikriminelle somaliske rapparen som gäller när det handlar om musik och det är gängmedlemmarna det suktas efter.
Bland tjejer i övre medelklass tror jag appellen hos gangsterblattar är väldigt begränsad idag. Däremot bland svenska tjejer i lägre medelklass så inleds så gott som samtliga förhållanden med svartskallekillar idag. Vad ni förmodligen missar är svenska tjejer inte blir mudsharks på gymnasiet. Svartskallevurmen uppstår redan i yngre tonåren, och det beror på barnvåldtäktlagstiftningen som politikerna skyndade fram i början av 2000-talet. Om en svensk fotbollskille runt 18 uppvaktar en brådmogen 13-årig flicka så planerar han rent juridiskt en våldtäkt och är en "vidrig pedofil som ska döööööö" enligt gängse sociala normer. En kokosluktande svartskalle med guldkedjor, svampfrisyr och dyra märkeskläder slipper det epitetet.
Man skulle teoretiskt kunna avskaffa den befängda barnvåldtäktslagen, men det kommer naturligtvis inte ske eftersom våra nuvarande politiker
inte förstår sig på mänsklig biologi, och den lilla minoritet som förstår sig på mänsklig biologi skulle få se sitt namn nedsvärtat i rubriker som "HAN VILL LEGALISERA BARNVÅLDTÄKT!". Mer sannolikt kommer byxmyndighetsåldern att stiga från 15 år till 18, och då kommer även en majoritet av gymnasietjejerna skaffa sig svartskallepojkvänner samtidigt som högerreaktionärerna i desperation kommer presentera nya lagar om hur man bättre ska kunna beslagta "statusprylarna" från kriminella. Till sist återstår bara tvångskastrering.