Citat:
Ursprungligen postat av
cokehyena
Skärp dig.
Ni hade en strumprullare i famnen på JWZ innan utvisningen. Otroligt svagt att börja konfabulera fram en matchbild som aldrig fanns.
Tänk då hur överlägsna vi hade varit om ni fått det första röda som ni skulle haft, men ni hade inte ens en strumprullare, ni var inte ens nära att träffa mål på hela matchen. Och detta på er hemmaplan där ni tar dom flesta poäng, och där vi har haft extremt svårt i alla år, nej skärp du dig din sopa. Tänk då även på att vi saknade thelin, pena, vecchia och att hor-une skadade berg, räknar inte ens in ac eftersom han mest troligen inte kommer spela så mycket denna säsong o man inte vet hur det kommer gå när han spelar.
Nej bara inse att du borde svälja stoltheten o se att ni besegrades av ett bättre lag. Så nu kan ni sluta tjata om 3 gratis poäng på tele2 mot oss.