Citat:
Ursprungligen postat av
askungen
Alla annonser är borta från vinted. Dom kanske är påväg eller att hon ska skicka dom men hon har inte alls så många omdömen som hon isåfall har sålt artiklar.
Hon kanske har lämnat på klädinsamling? Det vore ju stort! Hon skulle väl dock aldrig erkänna det...
Dom armbanden som hon för något år sedan skulle skänka bort för hon kunde inte med att ta betalt. Men så kommenterade hennes följare att ta betalt, så då sålde hon dom för typ 250-300:- 😂😂😂
26 annonser senaste typ 2-3 veckorna. Tänker att en del inte gett omdöme än.
Man får 1 vecka på sig att skicka. Sen tar det ju typ 2-5 dagar innan det kommer fram på posten. Sen tar det några dagar innan det blir godkänt om personen inte godkänner själv, sen tar det några dagar till innan det blir automatiskt omdöme om personen inte själv skriver ett innan.
Så kan komma in omdömen nån vecka till.
Men konstigt om hon inte har några annonser ute. Har hon sålt allt hon lagt upp?