Idag, 20:47
  #1753
Medlem
Vilka är de som försöker starta i Värnamo?
Citera
Idag, 20:50
  #1754
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Grannendarborta
Sant man kan inte veta med flashback så man får helt enkelt använda logisk förnuft. Vad låter mest logiskt? Att en person med anknytning till CMC gjort inlägget eller att det är en finnig 15 årig grabb i pojkrummet som fick för sig att bara hitta på ett pressmeddelande från ingenstans?

Varför skulle en 1% klubb överhuvudtaget ha ett behov att gå publikt och berätta att de tar avstånd från några personer? Låter ju lite knepigt att man vill berätta detta genom flashback. Det skulle ändå spridas omedelbart att jocke blivit out.

hade det varit HA eller Bandidos så hade det naturligtvis aldrig hänt att dom själva skulle skriva på flashback

när det gäller mindre klubbar i sverige, som comanches, finks mongols outlaws osv, så kan det absolut stämma



varför vill dom ta avstånd från lögnare och polisinformatörer? jag du.. är det så konstigt? dom tycker väll att jocke och grabbarna har skämt ut klubben helt enkellt

men som du säger, det kommer ju visa sig, nu sitter ju iofs jocke inne, så han kan ju inte gå ut i lokala tidningarna som brukligt, men det visar sig tids nog ändå om han är kvar

det lär väll stå i acta publica om inte annat
Citera
Idag, 21:26
  #1755
Medlem
[quote=Galnetattaren|92055021]
Citat:
Ursprungligen postat av VemVetInteVad


Du ska vara hålla käft din jävla pajas🤣😝
Det är ingen som tar dig på allvar , har heller aldrig gjort.
Lägg ut din adress här så vet folk vart de kan besöka dig på Falbygden.
Spelet är förlorat . Schack matt 👎
Kom bara luffaren
Citera
Idag, 21:35
  #1756
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Humleburk
Vilka är de som försöker starta i Värnamo?

Säkert R Natzen
Citera
Idag, 22:05
  #1757
Medlem
Galnetattarens avatar
[quote=VemVetInteVad|92056889]
Citat:
Ursprungligen postat av Galnetattaren

Kom bara luffaren

Vart buron' i din mun igen 🤣🤣 🤣
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in