Citat:
Ursprungligen postat av
1-9-14-1-namnkod
Ja, så kan det vara. Fast jag såg honom visserligen i en tidig roll i westernrullen Young Guns häromdan och han hade en lika tjurig uppsyn där, trots sin unga ålder. Narkoman redan som 20-åring?
Tycker han känns lite felcastad i rollen som gigolon Charlie Harper. Finns inget inbjudande med honom, varken i kroppsspråk eller ansiktsmimik. Ser bara missnöjd och fientlig ut. Alan gör hela serien i mitt tycke. Han plus Charlies bitska och livströtta hushållerska

Spelar han inte i princip sig själv?
Ligger runt , super och drogar och betalas av showbusiness. Det är/var väl charlie sheens liv i ett nötskal.
Hushållerskan tål jag inte, det känns som att man sett den där rollen med den ironiskt kommenterande tjänstepersoner alldeles för många ggr i sitcoms genom åren, det är liksom samma sak hela tiden, det blir inte roligt bara för att man har en underordnad person som iakttar och är bitsk mot sin arbetsgivare om och om igen.