Citat:
Ursprungligen postat av
minopolis
Hon är så otroligt arg nu. Gick från "hoppas ni får en underbar dag ni förtjänar det bästa" till "nu blockar jag alla 20 här inne i liven" på mindre än 30 sekunder.
Ingen skrev (eftersom alla vet att de inte kan skriva något rätt/hon kommer fråga om swish sån fort nån interagerar) och lösningen på det är då att blocka varenda en som kollar. Sen sitter hon där med 0 tittare och är ännu mer ensam än innan.
Du har helt rätt här!!
Dessa snälla ord om kärlek till alla!! Är bara rent spel för galleriet! Dessa människor som går på detta är lika blåsta som henne.. fantastiskt välförtjänt liv hon får nu. Alla vi visste sanningen om henne..hon kan inte ha tillgång till pengar!! Hennes hjärna är spelande tyvärr...så här ser ett spelmissbruk ut..spelar bort ALLT!
In på behandling för spelmissbruk! Jossan är ju såå smart så hon kan väl dra i sina kontakter med ordförrädsnämnden o hjälpa henne..är Jossan smart nu så ser hon till att hon får vård..annars blir det vräkning o ut på en parkbänk..Ingen hjälper henne längre..Hon har bränt alla sina broar nu..inte ens syrrorna bryr sig mer