Citat:
Ursprungligen postat av
Lostworld
Har väldigt svårt att förstå vad Sigrid ser hos en 21-åring.
Hade det varit en snygg kille runt 30 så hade jag förstått det bättre eftersom hon själv är ungdomlig och ser yngre ut än sin ålder.
Trodde hon ville ha en man och inte en pojke. Konstrasten blir dessutom väldigt stor när man ser uppställningen av gubbar bland hennes utvalda brevskrivare.

Jag tror att hon redan innan programmet bestämt sig för att inte välja någon alls, alternativt en alfa med dyr bil och stor pengapung att visa upp, men några måste hon ju välja för produktionens skull. Hon vill säkert få en resa gratis av TV4, men sedan är nog uppdraget slutfört för henne. Detta är en lek för Sigrid och absolut inte kärlek, det är helt uppenbart.
Enligt vad Linda skriver på sin blogg, så verkar inte kärleksaffären mellan Sigrid och Erik vara slut här, eftersom hon skriver att vi ska vänta med att döma dem.
Samtidigt säger Erik till media nu att han ångrar kärleksnatten, men Sigrid ångrar sig inte?!?
Sigrid skriver på sin Facebook att hon lämnar sociala medier ett tag framöver...