Citat:
Ursprungligen postat av
PenetreraMera
Annie Lööf oroas av att fem kvinnor mördats i Sverige på bara tre veckor. I flera fall är den misstänkte en man som de hade en relation till. ”Var är vrålet från samhället?” undrar C-ledaren Annie Lööf på Facebook. Jag brukar inte hålla med AL, men detta övervåld är såklart svårt att förneka.
https://www.expressen.se/nyheter/loof-kraver-krafttag-mot-vald-mot-kvinnor/
Dock undrar jag vilka männen är som dödat de fem kvinnorna. Är OK att att peka ut män i allmänhet, eller är det en marginalgrupp av män? Jag vet inget om bakgrunden, så jag ber tråden att förtydliga. Hur många av dessa mord har utförts av fru Lööfs omhuldade importmän och -pojkar? Hur många är offer för pursvenska män?
Borde kanske skapa en tråd "Psykopater får inget mothugg av passificerad befolkning".
Det är ju för fan Annie själv som ställt till med eländet och nu undrar hon varför vi inte vrålar. Hade Svenskarna haft någon form av IQ och självbevarelsedrift så skulle de vrålat innan politikerna lät MENA kolonisera oss men eftersom vi villigt lät det ske är det ju inte konstigt att Annie inte får något vrål nu heller. Vi bryr oss inte tillräckligt helt enkelt. Nej vill Annie ha sitt vrål så får hon gå in o dra ur pluggen på "Let's dance" eller förbjuda fredagsmys. DÅ kommer det vrålas, andra saker som rätten till sitt eget land, privatekonomi och försörjning, mord och våldtäkter..tja det står inte så högt upp på vår prioriteringslista.