Citat:
Ursprungligen postat av
dolemite
Ja, det är stor skillnad på ett städat kommentarsfält och ett där mörka hatiska temu får härja fritt.
Där temu tillåts ser det alltid ut som här på flashback, det blir ren pest.
Jag säger inte att Alex Cheesay gör fel som inte blockar alla temu-troll på sin kanal, det står honom fritt att tillåta trollfest bland kommentarerna.
Man kan föreställa sig hur Ozempic-Anjo tjöt sig till sömns efteråt medan fetknoppen desperat försökte övertyga sig själv om att "Det är bara Temu och Flashback som skriver". Bara det att exakt samma reaktion dyker upp överallt där grisen inte kan kontrollera kommentarerna.
Det är nämligen inte vara några få "Flasbackare och Temu-folk". Det är snarare gemene mans åsikt om Anjo, ett spydigt och självupptaget fetto som gärna hånar andra men inte klarar av att ta minsta kritik tillbaka.