Citat:
Ursprungligen postat av
avantgarde19
Det tror jag nog efter ett förmodat fängelsestraff.
Jag hoppas innerligt att Baronen iaf får sin kanal raderad, det skulle svida mest. En mer internet-beroende idiot finns inte.
Citat:
Ursprungligen postat av
0.1
Hahaha sa han att han ringt sin mamma gråtandes och bönat om att hon ska passa barnen 'baaaara för en stund' för att det är så stressigt?
Rasks mamma: Håll käften jävla baronjävel!!
Baronen ska väl vara den sista människan på planeten att gnälla om barnvakt. Byfånen har all tid i världen, han jobbar ju inte, han tränar inte, han städar knappt. Det enda han jobbar med är sin egen sargade Youtube-kanal, och inte ens det går särskilt bra.
Men det är klart Baronen är stressad. Det krävs mycket energi för att försöka verka normal samtidigt som man sminkar sig, ljuger om "öppna relationer", smutskastar sin mamma (fittan) och poserar framför spegeln i nya kläder 7 gånger per dag. Livet som stor influencer är tufft.