Carl-Fredrik är enligt min uppfattning extremt manipulativ han måste kontrollera exakt allting och övertyga alla om att "så ääär det"
Carl-Fredrik kan därför inte göra en video på 10 minuter därför att han behöver dra extremt många cirkelargument för att övertyga sina fans att han har rätt i 1 timme och 37 minuter.
Carl-Fredrik är en totalitär diktator som styr hemmet med järnhand, pressas han till att ta ett jobb av familjen kan han lacka sönder och se nattsvart i ögonen, eller pressas han rent äktenskapsmässigt att de ska gå skilda vägar kan han bli extremt farlig enligt min uppfattning.
Tuff vågar han vara bakom en skärm i skynket, eller mot gamla kärringar som när han höjde rösten och gapade mot en gammal tant i covid-pandemin.
Det skulle han aldrig våga göra mot en invandrare eller ett muskelberg.
Eller när han skulle åka och nita Verz minns ni de? Men då "krånglade" gpsen när han skulle hitta Verz hotell.

dummaste ursäkten ever.
Han är en otroligt feg människa som bedrar sig själv varje dag och ligger och stönrunkar med spaggearmarna när kidsen och frugan är på jobbet/skolan samtidigt eller så förtalar han en annan kreatörs bror.
Nån som vill byta liv med Carl-Fredrik?