Citat:
Ursprungligen postat av
Smegma
Jag såg det på nyheterna. Jag trodde det var ett skämt. Men det var det inte. Detta är det nya Sverige. Våra barn ska utbildas av Babianfolk som inte kan svenska. Bra ekvation. Billigt och bra att anställa Skäggisar på egna landets framtids bekostnad. Parodi tamigfan!
Hur fan tänker man? Detta ska ju blåsas upp i media utav helvete - detta är ju fruktansvärt. Lärarna kan INTE SVÄÄÄNNNSSSKKKAAA!
Alla ska med ner till kaosblattens grottmänniskonivå.
Hur man gör det på bästa sätt? Man placerar in babianer som lärare.
På något år så kommer barnen vara riktiga FERALS, dvs. man har skapat kaosblattar av alla barnen.
Det är orättvist att inte alla är på samma låga nivå som kaosblattarna, därför ska alla ner till den nivån.
Vänstern i sitt esse.
'Var så dålig som du kan vara' är socialismens motto.
Ulrika Forsell har det klassiska batikhäxeutseendet, ful, tjock, mobbad hela sitt liv, nu tar hon sin revansch på mobbarna genom att förstöra för alla barnen, genom att förstöra för alla barnen så kanske hon lyckas hämnas på någon av mobbarna från grundskolans barn.
https://images.mmcloud.se/api/v1/ima...da94b7/980.jpg
hur kan man vara så värdelös som Ulrika? Det går ju knappt om man ens anstränger sig att bli så dålig.