Är så fascinerad av denna jänta. Ett riktigt praktmongo. Tycker nästan synd om hennes taskiga insikt över sig själv. Det är som en härlig följetång där hon desperat försöker klänga sig fast vid nya inriktningar för att göra sitt liv lite meningsfullt.
Någon som är grym på teknik som kan tänka sig att skapa en cachad version av någon sida där man kan se alla Catrins IG-inlägg? Typ nu direkt...
Hon ska radera sin nuvarande IG och börja på ny kula under nytt användarnamn. Tänker att det vore en förlust för mänskligheten om den kulturskatt som hennes nuvarande IG utgör skulle försvinna för all framtid.
Jag brukar kolla hennes inlägg på imgrum.net. (Hennes användarnamn nu är @catdelux86.) Vet att det finns en massa andra sidor som funkar likadant. Tyvärr vet jag inte hur man gör för att spara sidor som kommer raderas. Att skärmdumpa allt känns jävligt segt!
Undrar hur länge hon kommer få stanna kvar på devote. Om jag inte är helt ute och cyklar så har väl folk sett till att få henne avstängd från tex vimedbarn?
Hur lätt är det att få jobb som ekonomiassistent om man är dömd för bedrägerier? Låter ju som helt bortkastat med tid att studera till det när man har den historien hon har..
Hur lätt är det att få jobb som ekonomiassistent om man är dömd för bedrägerier? Låter ju som helt bortkastat med tid att studera till det när man har den historien hon har..
Dessutom med X antal betalningsanmärkningar och stora skulder som aldrig betalas tillbaka. Inget seriöst företag vill ha en sådan individ till att sköta dess ekonomi.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!