Citat:
Ursprungligen postat av
DRD4
Det behöver vi verkligen inte.
Ge inte "flyktingarna " mer offerkofta! deras svinande kommer att ge SD majoritet innan 2018, massvåldtäkter och plundringar står runt knuten.
Enstaka dåd kan inte ändra på detta, utan underminerar vår förmåga att lösa detta demokratiskt, dvs att majoriteten av vårat folk vill ha tillbaka det som är Sverige.
Alla dåd som minskar antalet negrer och annat skräp i våra länder är av godo. Jag är inte intresserad av att lösa detta demokratiskt, så på den punkten har du rätt. Igår dog massor med fransmän för att skräp-araber skulle hedra sin pedofilprofet Muhammed. Jag kan bara hoppas att någon modig fransman ger igen och slaktar så många araber som han bara hinner med. Inget jag uppmanar någon till, men det skulle göra mig glad, och det är något jag önskar. Demokratins tid är över. Det är hög tid att gräva fram stirdsyxan!