Citat:
Ursprungligen postat av
beardbraid
Eftersom tobakskonsumtion är en lite identitetsskapande grej kanske man vill tilltala olika konsumentgrupper. Tänk om brudarna snusat ettan lös? Vem hade du då kallat bög och fjolla? Alla snusar bara i överläppen? Sluta använda ord och attityder som avslöjar att du inte får ligga så lovar jag att vi vuxna skall ta dig mer på allvar.
Min attityd har inte med saken att göra, jag använder mig av en aggressivare attityd för att styrka det jag vill ha sagt, för övrigt är jag säkerligen äldre än du själv.
Problemet med ditt lilla inlägg är att snus aldrig har varit för kvinnor, och kommer aldrig att vara.
Det har alltid varit en njutningsprodukt för oss lite enklare MÄN. försök inte intala mig något annat för jag har säkerligen varit med längre än du.
Inte fan ska vi män börja gå i högklackat och börja dricka halloncider?