Citat:
Ursprungligen postat av
deltoro
OffT:
Män som har ordet "träskpadda" i sin vokabulär, får ligga mycket mindre än sina medbröder som inte har det.
Män som uppskattar och respekterar kvinnor som uppskattar sex lika mycket som män, kan få ligga när de vill. Tänk om fler män fattade detta enkla faktum!
TS: enbart det faktum att du ska gå ut en kväll med knull som enda målet, gör att chanserna minskar väsentligt. Det andas desperation, själlöshet & lite misär, klart avtändande.
Gå istället ut för att ha kul & njuta av livet, sånt märks och attraherar något enormt! Då får du dessutom sex med känsla & kvalité.
Och jo, man kan få bra sex utan att låtsas att man vill ha mer än ett ONS - förutsatt att man som sagt uppskattar kvinnor som gillar sex. Gillar sex för att det är skönt alltså, inte för att de är fulla, självdestruktiva, ensamma eller desperata efter bekräftelse.
Men jag vill utstråla min desperation tydligt då alla vet vad jag vill och inget annat, och för 511 gången jag har ingen själ vid sex och runk, det är bara köttlustar jag vill dämpa = kvantitet
inte kvalité...
Finns inget samband med sex och känslor för mig.
Och jag vill inte lägra alla damer, utan bara de
riktigt desperata och slampig som verkligen vet vad dom vill för natten, så jag slipper gömma min kåthet och ambition med en massa tidskrävande krusiduller.