Kolla bara på slöddret, blir så fucking arg. Min dröm är att någon äckel tänkande ASSyrier kommer till Lund så att jag kan få slå skiten ur den personen.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=645868982187675
För detta första, skulle Peshmerga lämna "era områden" ja då kommer terror packet och sliter slidan ur varenda ASSyriska kvinna och ASSyriska man. Jag är rätt så säker på att era släktingar där nere inte vill att de lämnar. Jag menar vem ska ta och rädda er? Ska svenska insatsstyrkan komma och befria er eller? IA? Det enda de kommer göra är att stjäla era getter och fly för livet med sina underkläder på. De gjorde exakt detta, allt är filmat, man kan till och med se när de tar tag på stackars djuren

.
Det är tur för er att det är sympatiska ledare vi har där nere. Skulle det har varit jag eller någon annan kurd som ser hur ni beter er i Sverige eller USA hade jag inte rört era fåtal byar, jag hade låtit ISIS göra sitt och sen attackerat.