Citat:
Ursprungligen postat av
_su
Testade detta för första gången idag, tyvärr hade jag brukade 3-MMC tidigare under dagen så gick inte in i ruset helt "rent", snorklade 60mg iallafall och mådde ganska bra i ca 3-4 timmar.

Gör inte om blandningen! Jag gjorde samma, tog efter ett rus på 3-MMC med några timmars mellanrum och det ska vara väldigt dåligt. Visste själv inte om det då, men nu vet du i alla fall!
https://www.flashback.org/sp45782193
Citat:
Ursprungligen postat av friman1987
Finns många substanser som inte går att blanda ihop med 4F-PVP, som MAO hämmare, eller empatogener (NEB, 3-MMC, 4-MEC, 4-EMC, bk-MDMA), då kan det leda till kardiovaskulära bieffekter.
Citat:
Ursprungligen postat av
kamouflagekorv
Haha jag tänkte väl. Jag tolkade det som att du satt med en slang ner till magen / tarmen och forsade ner droger. Tänkte att nu jävlar har LightCloud blivit galen.
Haha, nej då, än så länge har jag inte spårat ur så pass hårt.