Citat:
Ursprungligen postat av
neurogen
okej. s doser p 1-2g om dagen fr man allts inte en vrre AT p n 300mg om dagen.
Right.
Nu har ju TS gtt p det i (ca) 2 veckor, det r kort tid och jag fick ingen AT alls av det och d kkade jag gramdoser... s JA ATn efter 300mg/dag i flera r r grymt mycket vrre n gramdoser under den korta perioden, och vart fan lser du 1-2g om dagen?
EDIT: SISTA dagarna tog TS den dosen, allts inte VAR dag r vad jag ville ha sagt.
Citat:
Ursprungligen postat av
NymfoMania
Jag vet inte hur det r med andra men s upplevde jag situationen, jag tog de sista dagarna tio st 150 mg och r 170 och vger 50. Jag har ingen uppfattning om andras erfarenheter men det hr va det vrsta JAG varit med om iaf. Va inte ute efter att frolmpa ngon bara ville lugna mig sjlv och se om ngon hade egna erfarenheter av den korta tid jag va p det. Trkigt att man mste f massa skit i samband med det men vet ju att det finns rtgg verallt.
Vlkommen till internet, r bara att slnga idioterna p ignore. Folk gmmer sig bakom skrmen och tror att de r ngot, man ska inte ens belna dem med ett svar.