Citat:
Ursprungligen postat av
Katzyn
Min fundering blir att en kille som tycker att tjejer ser ut som skit och att män har ett mer tilldragande utseende, bör fundera lite över sin sexuella läggning.
Fast utseendet har inget med läggning att göra. Jag kan tycka att vissa killar ser bra ut och fortfarande bara tända på tjejer - tror du tänkte lite fel där.
OnT: TS, du får ta ut svängarna lite, låter som du suttit vid datorn lite väl länge. Förövrigt så är du i fel fora om du vill diskutera skönhet.
Dessutom tror jag faktiskt dagens feminism spelar in, att kvinnor är värda guld medan män kan komma och gå - d.v.s detta "Vi ska ha Brad Pitt men vi ser själva ut som en säck potatis". Du får väl finna en vacker kvinna istället för att gnälla att de inte finns.