http://alicelevandebegravd.blogg.se/
Läs sidan 2 så har Du ABs egen upplevelse av Arenbjörk
http://www.e-magin.se/v5/viewer/files/viewer_s.aspx?gKey=9mddfr9k&gInitPage=5
Här är en artikel om FV som anlitat en firma att flytta en klients saker och firman ägdes och FV själv och hennes man.Ansågs vara "jäv".Detsamma säger Eva von Scheele jurist på Sveriges kommuner och landsting.
Källa Södertäljeposten
Enligt uppgift lär FV ha figurerat i ett juridiskt mål men utan att ha blivit dömd.Det kan ju vara fråga om denna flytt av inventarier då FVs och hennes mans firma flyttade åt en klient men det vet jag inte så det yttrar jag mej inte om! Se nedan spoiler
I kommentar på denna blogg
FV tycks ha träffat i alla fall under den period det skrivs om AB en gång då utan att presentera sej enligt AB och en gång tillsammans med dottern Titti................Hon beskrivs som en maktmänniska.
OBS.Jag har citerat vad Alice själv publicerat ang denna person
http://alicelevandebegravd.blogg.se/ samt från ovan nämnda länkar samt
Det är vad jag läst mej till om FVs inverkan på ABs liv,och ju att AB vill ha en annan som tar hand om hennes ekonomi men det avslogs ju.Namn Tom Ålhed advokatfirma Ålhed AB som AB förölvrigt redan anlitat innan Arenbjörk kom in står det i ifrågavarande överklagande
Men
2006,det kanske Du redan visste