DAH. hur ska man veta deras ålder och inte såg det där ut som kindergarden direkt.
Anmäl du på.
Citat:
Ursprungligen postat av Qnekten
Eftersom det fortfarande finns kåta pedofiler som dessvärre förgäves letar efter nakenbilder på minderåriga så får jag citera mitt tidigare inlägg, alltså: Det finns inga nakenbilder och det fanns aldrig nakenbilder!
Om vi är flera som anmäler kan Polisen göra något, såvida glamoureus och de andra pedofilerna inte sitter bakom proxy.
Roligt att babianerna kastar sten mot oskyldiga bilar och så... Det känns som detta aldrig kommer sluta, dom kommer fortsätta jaga tjejen som ligger bakom allt.
Skulle uppskatta om ni som har tillgång till ungdomarnas/ligisternas sajter talar om i fall det blossar upp ngt nytt eller om det ska fortsätta i morgon? Har familjemedlem som går på Plusgymnasiet och vill inte skicka dit ngn om oroligheterna fortsätter!
"Häxprocess, häxeriprocess, trolldomsprocess eller häxjakt, kallas de händelser framför allt under 1400- till 1600-talet, runt om i den kristna världen, där människor, i de flesta områden framför allt kvinnor - häxor - anklagades för samröre med Satan!"
Kan detta vara svaret på nutidens häxjakt där invandrare intalar sig själv att dessa så kallade horor inte förtjänar att leva och därför bedriver en modern form av "häxjakt" var på de kallar dessa "orrar" och därför av anledning av deras sexuella utsvävning inte förtjänar att leva?
För mig är detta helt befängt och går tillbaka till en tid jag trodde vi gått förbi för länge sedan men detta är ju bara beviset på vart den svenska framtiden kommer gå till mötes. Utländsk kultur som inte kan förlika sig med att detta är Sverige och tyvärr förtjänar inte kvinnan att bli stenad för att hon vid ung ålder väljer att idka samlag med någon.
Genom att blanda dessa kulturer får Svensken utstå mer kriminalitet och oroligheter än nytta i vårt moderna samhälle?
Lugn i bussen. Ingen har dött. En äldre kvinna fick ett föremål kastat mot huvudet alternativt ramlade omkull. Polisen hjälpte henne att sätta sig ner en bit ifrån. Hon var lite omtumlad, men inte allvarligt skadad. Jag var där och det här med upplopp är sjukt överdrivet. Det var mest unga i fula dunjackor som stod och glodde. Det är lika stökigt i stan innan en fotbollsmatch. Tråkigt för några bilar som fått lite bucklor, men allvarligare än så blev det aldrig.
Förutom flickan som blev jagad av en arg folkmassa, fälldes och misshandlades med sparkar?