Citat:
Ursprungligen postat av workedout
Sluta snacka massa skit, ge oss fakta om du ska skriva massa påståenden. lallare
http://www.upplysning.se/person/?x=767&who=andreas+wistrand
Är du lite efterbliven?
Jag har redan kollat upp alla med samma namn, mer fakta än vad jag skrivit har jag inte. Tror du att deras förhållande var så viktigt för mig att jag dokumenterade det utiFALL det skulle dyka upp en spännande tråd på FB? Ditt jävla sågspån.
Någon annan efterfrågade bilder vi kunde jämföra men jag har själv aldrig haft bilder på honom och de bilderna hon hade kommer jag inte åt eftersom vi inte är vänner längre. Bilderna hon visade hade hon tagit själv och de är inga jag sett på FB. Jag är osäker på om någon av hans FB-sidor verkligen är den jag sett, men bilder, ort osv kan ju ändras enkelt och hur ofta som helst.
Men vad jag vet är att han kör (körde) taxi för att ha en inkomst. Han var ihop med min f.d polare under första halvan av 2012. Han bodde i nån liten håla en bit utanför Kristianstad. F.d vän berättade om hans musik och spelade upp låtar som jag letat upp nu och känner igen. Han hade typ en polare vilket hon störde sig på för han ville alltid vara med henne men aldrig hitta på något kul.
Fan. Jag blir irriterad över den här förvirringen!! Det MÅSTE vara samma kille?