Citat:
Ursprungligen postat av
GafflaLagom
Min avsikt var inte att vara otrevlig, förlåt om det lät så. Men jag tycker att det är bättre att kolla runt själv om du inte har fått respons på det du skrivit. Jag är sådan som person dvs jag letar efter den information jag vill ha vad det än gäller och hittar jag inget så ber jag om hjälp.
Jag har ingen info om Chris Martin alls, och hade jag haft det så hade jag skrivit det.
Oja, jag vet vad det innebär att må dåligt psykiskt. Jag mår inte så bra själv. Har ångest och är i en depression som den här gången inte är så djup.
Mig hjälper det att sitta vid datorn och läsa/skriva och diskutera på olika forum kolla youtube osv. Att få tänka på lite annat en stund är för mig guld värt.
Jag antar att du inte ville vara oförskämnd, men att skriva att jag får sitta och rota runt på Coldplays uttalanden, är verkligen inte snällt skrivit. Med den mån jag kan, så har jag letat efter det och om att någon vet mer, så vore det väll enklare att länka till det då. Jag är riktigt under isen och ville bara fråga om någon visste något!? Han hjälpte via sin musik, när det var riktigt dåligt. Men med alla som verkar veta det mesta borde ju kunnat få reda på det. Är det SVÅRT att be om hjälp!?Är det något fel i det... Jag antar att det finns fler Coldplay fans här och som tycker att det är märkligt att han inte uttrycker sig alls. Tim jobbade mest med honom och såg Chris Martin so en bror. Kom inte med påstendet att han jobbat mycket, en minut har han väll till övers. Och att det finns en fanssida där man även kan komma med kommentarer. Men det är tydligt absolut viktigare ang flickvän eller barn. Tim är borta!! Är han begraven ännu?