Citat:
Ursprungligen postat av
WallabeJoy
Fast jag upplever det som att Harry aldrig velat vara kronprins och tror inte H eller M vill vara kungliga regenter. De vill ju leva i frid. Det är ju hela orsaken till att de lämnade kungahuset. Den ständiga bevakningen. Media i England är ju helt sjuka.
Öh, leva i frid. Var har du varit? Netflixdokumentärer, självbiografi, Oprah-intervju, försöka vara relevanta genom att umgås med kändisar ( som snabbt tröttnar på dem). Vid sidan av Kanye West och hans fru är väl paret de två största clownerna i världens mediacirkus.
Och Meghan lämnade väl det brittiska kungahuset när hon upptäckte att hon varken var, eller kommer bli drottning. Då fick hon bli hemmasnickrad drottning i Kalifornien istället. Och den kungliga titeln släpper hon aldrig. Och blir hon inte bevakad som hon vill planterar hon egna bilder.