Citat:
Ursprungligen postat av najas
Jag blev själv en smula nyfiken så jag kollade upp de senaste som blivit avstängda för 1.03. De hade då avhandlat följande grupper:
Judar
Svarta
Negrer, Judar
Blattar
Negrer
Muhammedaner
Svartskallar
Kurder
Judar
Turkar
De flesta kom nog från Rasforskning tror jag, utan att ha stenkoll dock.
Så jävla intressant vet jag inte om det är dock, vi har högt i tak vad gäller 1.03 det är väl ingen nyhet.
Men fyFAN vilket skitsnack, ALLA på listan utom 1nick, (som mycket möjligt kan vara en judekritiker utan att jag känner till det) är ju judekritiker!!!
Men LOL, kolla bara nicken på dom som har blivit tillsagda för 1.03!
Det är alla KÄNDA jude-kritiker här på FB, dom tar ju förfan på allvar upp 95% 1.03-listan!
Alla nicken står med här och är tagna härifrån:
https://www.flashback.org/sok/1+03+?f=123
Citat:
Varnagel 1.03
Zog Rules
- , Känd judekritiker, den är t.o.m utdelad av moderatorn som heter "
ZOG rules", Zionism One Government!!!!
Citat:
Degesch varnas för 1.03
- Känd judekritiker
Citat:
Iraniansoul varnas för brott mot regel 1.03
- Känd judekritiker
Citat:
Iraniansoul varnas för brott mot regel 1.03
Jahood varnas pga 1.03
Varning 3 till Muhammad_Akbar och perm bann [1.03]
Varning till hojl [1.03]
.Kandidaten varnad - 1.03
.-.-. varnad - 1.03
Vicious Edd varnas [1.03]
ALLA dom användarna är judekritiker, det är ju förfan på allvar hela 1.03 listan för 1.03 varningar i FB's historia!!!
Eller påstår du på allvar att det är en slump att BARA judekritiker har blivit varnade för 1.03, påstår du på allvar att det är en slump?!
Och påstår du att jag har fel när jag säger att ENDAST judekritiker råkar ut för 1.03, med dessa bevis så påstår du ändå det, HUR kan du göra något sådant?!
Det där är ju HELT sjukt!!