Tycker dessa patrioter på detta forum skulle ta och utnyttja situationen till något positivt. All publicitet är ju som bekant bra publicitet. Engelsk motsvarighet till våra aftonhoror älskar att gotta sej i sånna här grejor (Kan tänka mej även Tysk). Med lite god Engelska och bra sammanfattning samt lite länkar, kan dom säkert tänka sej att skriva en rad eller två om våran landsfaders sons levene.
FB bidrar likt våran konung att marknadsföra landet, vilket även statsministerns son gör. Och Fredde kan vara stolt över både sin son och detta forum. Han har väl aldrig direkt varit emot att gå över lik för framgång och rikedom?
Och ja, jag är dum i huvudet, kan inte stava och är för cp för att göra det själv. Jag hatar säkert dej också, och tänker inte ge mej in i någon "sandlåda-debatt", så vi skiter i det