Citat:
Ursprungligen postat av frezzigt
Har inte tänkt att ta det nu, tänker vänta ungefär 1 år eller 7-8 månader. Men jag tar reda på information innan.
Så brukar det låta.
Jag tror det finns en anledning till att du väljer bort sprutor, och sedan skall välja det prepp som eventuellt har minst bieffekter. Du är rädd. Vad är målet med kuren ens?
Lugna ner ditt temperament lite, erfarna personer här inne försöker hjälpa dig och du kokar över totalt. Om du inte ens kan hålla tonen skriftligt så undrar jag hur du skulle reagera irl när du är på steroider. Inte bra.
Tips till dig är att läsa på ett tag till så du vet hur det fungerar och vad som händer. Bilda dig en uppfattning om vad som kan hända och hur du ska behandla det så du är mer redo, eller skiter du i det och tränar rent. Din polare som kommer gå av utan pct kommer förmodligen tappa det mesta. Ät bättre och ge 100% på gymmet varje gång så kommer han tro att du går på något i smyg. Det ger mer respekt.