2011-06-10, 07:58
  #13
Medlem
Maxwellanders avatar
Jag r besviken p Polen var i Gdansk fr en mnad sen p krogen var det vldigt svrraggat( vi har ju en tro om att att alla ligger fr pengar) sen var det det ganska f klubbar Vi provade Rozi en del fina brudar inte jttebilligt.
Citera
2011-06-10, 15:27
  #14
Medlem
WordWarriors avatar
Citat:
Ursprungligen postat av BlueStar
Vill man slippa anstrnga sig fr mycket fr att hitta rtt tycker jag det knns enklare att ka till Tyskland, dr det faktiskt jobbar mnga fina polskor.

Precis! Jag har haft sex med minst tre av dem. De var blonda och vackra, men inte s engagerade i snghalmen.
Citera
2011-06-10, 19:52
  #15
Medlem
LP-skivas avatar
Jag ker till Gdansk/Sopot om ngra veckor och d de befintliga trdarna brjar bli lite gamla kanske man kan frga om lite uppdaterade tips hr? Bde bordeller och strippklubbar r av intresse d vi r ett blandat sllskap som ker och vissa bara vill titta och andra ven vill knna.

Har givetvis redan skummat lite p Odloty och ISG s jag sker mer efter personliga erfarenheter. Har beskt ststater frr och vet om scamrisken men hur omfattande r den hr?
Citera
2011-06-10, 23:25
  #16
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av superman1
Sg att det kostar 500 kr fr ett ligg. Det r ju sjukt billigt. Varfr ker inte folk ditt istllet fr tyskland och dk?
FK hus?
Vet du ngra bra hemsidor man kan kolla p?



Du har 0 koll.
__________________
Senast redigerad av Fuckluck 2011-06-10 kl. 23:49.
Citera
2011-06-11, 23:33
  #17
Medlem
saggesalivs avatar
I Polen r det svrt att hitta kvinnor som ligger fr pengar s att sga.
Citera
2015-06-23, 05:12
  #18
Medlem
WolfOfStureplans avatar
Jag trodde ocks att det skulle vara lttraggat i Sopot / Polen, tjejerna var visserligen trevligare n i Sthlm men ngon ons blev det ej.

Blev ven ngot besviken p hororna:
Ringde 50 olika tjejer p www.odloty.pl varav kanske 5 svarade i telefon, 3 la p luren nr jag pratade engelska, en kunde knappt prata engelska och den sista bodde i en villa en bit ifrn Sopot, i Gdansk (ca 30-40 min med taxi).
Tjejen i frga var lite mulligare n p bilderna men annars trevlig och riktigt sensuell o intim i sngen, intimare n de flesta horor jag varit med. Knullade henne hrt o lnge s kondomen sprack, mrkte att ven hon njt p riktigt o blev blt i fittan o svettig i kroppen, nt jag aldrig upplevt med red light hororna i Amsterdam.
Nackdel: dlig engelska.
Kostnad: ca 450 kr

Vi gick ven till det knda horhuset Bodega i Gdynia. Intrde: 40 kr.
Frvntning: en light-version av FKK Artemis i Berlin med massor av snygga tjejer.
Verklighet: Blev rejlt chockad nr vi mttes av ngra gamla tjockisar och dligt utbud av fina tjejer.
Till slut valde vi var sin tjej med fin figur men det blev mycket dyrare n planerat, 1000 kr fr ca 1 timmas sex + 700 kr fr mousserande vin (tjejerna tjatar om skumpa eftersom de fr provision). Fr det priset hade jag lika grna kunna knulla en svensk eskort hemma i Sthlm.
Sexet var okej men hon stressade mig mot slutet trots att jag var geners mot henne (betalade dubbelt mot polska normaltaxan).

Slutsats: avrder starkt frn knullresor till Polen, k hellre till Tyskland d det r mer fair play, t.ex p FKK Artemis dr det r fast pris 600 kr per halvtimna och inget tjatande om att kpa drinkar o skumpa. Samt mycket fler snygga horor i Tyskland n i Polen.
__________________
Senast redigerad av WolfOfStureplan 2015-06-23 kl. 05:28.
Citera
2015-06-25, 18:06
  #19
Medlem
Ingen som ftt ett ligg med vanligt krogragg i Polen. r brudarna dr svrflrtade? Allt man lst r bara escorter o horor dr.
Citera
2015-06-25, 22:26
  #20
Medlem
WolfOfStureplans avatar
Citat:
Ursprungligen postat av stuntkuken
Ingen som ftt ett ligg med vanligt krogragg i Polen. r brudarna dr svrflrtade? Allt man lst r bara escorter o horor dr.
De flesta "normala" tjejer p turistorter r ju trtta p kta desperata turister s bli inte frvnad om du inte fr nt lokalt krogragg hem i Polen, eller andra lnder du turistar i. Ragga p turisttjejer s gr det bttre
Citera
2015-06-25, 22:43
  #21
Medlem
scips avatar
Varfr ka till polen? Det finns ju billigare fitta i malm nu fr tiden.
Citera
2016-02-21, 00:31
  #22
Medlem
Varfr kpa sex hr i Sverige , kostar s skjult mycket pengar! Ta ett flyg till Polen fre till sn fr cirka 1000 lappen med wizz el liknande bugget bolag. Hotell r billigt, 2 ntter fr cirka 600-800 fr ett 4stjrnigt. Sen r det bara njuta av helgen. ROKSA.Pl
1 timme cirka 250 SEK
Hela natten fr cirka 2500 till 3000 ca 14 timmars besk p ditt hotell
Va hrd o frga va som ingr och va du fr och inte fr gra!
Ser hon dlig ut och inte s som p bilden s r det bara sga det med en bestmd rst att hon fr g!
( visst,jag har det lttare d jag sjlv r polack och sger det redan i telefon om det inte r du p bilden s kan du lika grna skita i och komma)
Och se till o inte bli blsta med att kpa massa extra tjnster.. Det mesta ingr hos 99% av brudarna dr nufrtiden, dock r man inte polack s frsker dom med alla mjliga extra tjnster..
Har ftt g in till polarens rum o ryta till t bruden att hon inte ska jiddra och nr dom ser att han har en polare som r polack med sig och r i rummet brevid s ber dom oftast om urskt och d slutar kvllen p topp!
Rekommenderar att ta nn ver kvllen o natten d man oftast fr bra kemi och kan ta mn drink tillsammans och ven dra ut o festa ihop fr sedan dra tillbax till hotellet ihop igen och gra det man fantiserar om med en 10 pongare!

Aldrig och betala 2500 fr 1 timme hr hemma o f oftast kff sex och bruden r helt off!! Tar du 2 timmar s r du uppe i samma pengar som resan till Polen kostar inkl med en brud hela natten och resan hem!

Om ni undrar ntt var inte blyga , frga p! Har ven lite nr till 10 pongare i Warszawa , Katowice och poznan om nn seris ska dit s kan jag dela med mig dom numren!

Tack fr mig!
Citera
2016-02-22, 13:19
  #23
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av vetejhurfan
Om ni undrar ntt var inte blyga , frga p!
Hur r det med sexklubbar i Polen?
I frsta hand r det Krakow som r av intresse.

Jag trivs p dessa klubbar i Prag, och funderar om det finns liknande i Polen.
Citera
2016-02-25, 22:38
  #24
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av lantis60
Hur r det med sexklubbar i Polen?
I frsta hand r det Krakow som r av intresse.

Jag trivs p dessa klubbar i Prag, och funderar om det finns liknande i Polen.

Har tyvrr inte varit p nn sexklubb i Krakow.. Men det finns sklart dr med.. Fr dig som turist r det nog inte lika roligt som fr mig d jag r polack och pratar bra polska! Turister blir oftast lurade p klubbar d allt kostar extra och dom vill bara t dina pengar och f det verstkat! Fr en polack blir det oftast helt annat d dom vill gra dig njd pga ryktet och terbesk!
Men visst har du stake i dig s blir det billigare och roligare! Kan sga att jag har det 10 gg roligare n nr jag gr in p en sexklubb i Prag tillexempel.. Blir samma sak fr mig att dom frsker f ut mer pengar av en d man r turist..
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in