2020-05-16, 19:57
  #7609
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av ArgusOne
Det där med djur har man ju läst lite om. Ofta kopplat till främlingar från svartmuskiga länder. Inte Italien då...

Jag förstår att du är oroad. Hade jag varit en get hade jag också varit lite oroad.
Citera
2020-05-16, 19:58
  #7610
Medlem
Asmodeusvults avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Fabriksbyggnad
Psykologi 1a...
Lögner-den som svarar med en lögn tittar ned snett till vänster.

Kolla intervjun.
Förutom att det är tvärtom.
Vänster = Talar sanning.
Höger = Ljuger.

Tråkigt att du inte klarade 1A.
Citera
2020-05-16, 19:58
  #7611
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av Fabriksbyggnad
Läs mer på psykologi 1b

1 c då? Finns det undantag när man läser mer än grundkursen tror du?



Ja, han ljuger, men du kan inte se de på så billiga trix!
Citera
2020-05-16, 19:59
  #7612
Medlem
LeifMohammeds avatar
För Paolo går livet vidare.. han gör tummen upp, ska jogga och sedan ta hand om sina demoner enligt senaste uppdateringen på fejjan
__________________
Senast redigerad av LeifMohammed 2020-05-16 kl. 20:01. Anledning: .
Citera
2020-05-16, 19:59
  #7613
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av nu-lugnar-du-dig
Jag har inget som helst som tyder på att hon inte var där frivilligt, hade det varit så skulle väl hon fått beskydd av polisen nu.

Hon verkar komma från Moldavien.
Citera
2020-05-16, 20:01
  #7614
Medlem
HateWrecks avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LavezziLrey
Uppenbarligen är det skillnad mellan att ha sex och få sitt hår klippt, annars hade jag ju inte betalt mer för att knulla.

Jag har för mycket pengar för att det ska bli aktuellt att sälja sex, men jag hade inte haft någonting emot att sälja sex till damer för en rimlig summa.
Du hade inte haft problem med att sälja sex, som rör sig innanför dina ramar, till rätt pris.
Som ett helt vanligt knull liksom, bara tjejen var fräsch och snygg?
Du fattar verkligen inte vad detta handlar om.
Du saknar uppenbarligen förmåga till abstrakt tanke för att sätta dig in i en annan människas situation.
Där klickade ditt resonemang totalt och du diskvalificerade dig från att ens ha en åsikt i denna fråga.
Dumstrut på, hem och skäms!!
Du är alltför ointelligent för att ens ha ett vettigt gräl med. Hejsvejs!
__________________
Senast redigerad av HateWreck 2020-05-16 kl. 20:07.
Citera
2020-05-16, 20:01
  #7615
Medlem
ArgusOnes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av keterparyd
Måste? Vem tvingar dig? Och sker det under pistolhot?

Ja, matriarkatet har nu tvingat män att köpa sex. Stackars utsatta män.
Citera
2020-05-16, 20:02
  #7616
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av TonyK
Hon verkar komma från Moldavien.
Hon har säkerligen placerats i nåt kvinno-boende, och kommer att kallas till rättegång, för en av sexkunderna har nekat, och då leder det till rättegång
för bevis lär ju finnas, stället var övervakat av kameror och den dumme tönten erkände ändå inte.
Citera
2020-05-16, 20:02
  #7617
Medlem
Herzs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av LeifMohammed
För Paolo går livet vidare.. han gör tummen upp, ska jogga och sedan ta hand om sina demoner enligt senaste uppdateringen på fejjan

Något säger mig att kukdemonen snart är tillbaka igen och lurar honom på nytt.
Citera
2020-05-16, 20:02
  #7618
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Herz
Intressant hur Paolos handling är fullkomligt accepterat i 20-tal europeiska länder men i Sverige ses det som oaktsam våldtäkt!

Vad gör svenska feminister åt sexhandeln som pågår i EU där *snyft snyft* stackars östeuropeiska kvinnor blir våldtagna? Och staten agerar hallick som tar en del av deras inkomst som skattemedel. Äkta socialdemokrati där, eller är det kristdemokrater som har makten i Tyskland?

Ingenting!

Det enda ni gör är sprider ert hat mot män och affirmerar er sociala överhöghet i parninghierarkin. Samtidigt som ni vägrar försvara svenska barn (flickor) som blir våldtagna på Zara Larssons festivaler på Kungsan. BARA för att de var invandrare. Hur skeva får ni vara?

Vad hände med dom afghanska våldtäktsmännen som låg bakom våldtäkterna? Blev dom också dömda i enlighet med era principer och korsfästa i mediestormen som uppstod?

Men nej, självklart ska vi ge oss på starka, rika kompetenta Stockholmare för han är aktiv på er hemmaplan där ert sexliv är aktuellt. Och era stora egon måate såklart blanda sig i och pinka in reviret direkt.

Del är absolut inte "fullkomligt accepterat" bara för att det inte är straffbart. Går du till prostituerade i Tyskland så är du paria i de flesta normala etablerade sammanhangen, om det avslöjas.

Dessutom, varför skulle det vara mer ok för oss isåfall, för att det är ok bland andra? I Afghanistan är det helt reko att pojkar våldtar varandra. Åtminstone jag tycker inte att det är fine av den anledningen, som du gör.
Citera
2020-05-16, 20:02
  #7619
Medlem
knullklassons avatar
Har han redan börjat fila på en ny bok om det som hänt tror ni?
En föreläsningsturné om hur man bryter sig loss från sitt ”mörka jag” lär väl också finnas med i hans pipeline?
Citera
2020-05-16, 20:02
  #7620
Medlem
Wahnsinns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av nu-lugnar-du-dig
https://sex-tjejer.com/escorts/16864...ockholm-debora
Hon ser inte ut att vilja ha en kram av Zara Larsson eller Cissi Wallin direkt. Men i övrigt håller jag med dem, sätt henne i TV4s morgonsoffa och låt henne berätta sin hjärtskärande historia för svenska folket.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in