Tjena, Hoppas allt är bra med er här inne - eller ja i alla fall så bra vi kan ha det TRT-folket

Jag har nu varit på Nebido i snart 6 år och kört full dos var 10e vecka, men sista året har jag fått utöka intervallet p.ga för högt blodvärde så nu kör jag var 12e vecka och meningen är att jag bara ska ta 3mg istället fär de 4 som är full dos (har dock fortsatt med 4 då jag tycker att det var lite väl extremt att både utöka intervallet samt sänka dosen på en gång) men men..
Saken är den att jag dejtar en tjej för tillfället som jag tycker är riktigt läcker och vi har bra kemi o allting är toppen! Men när det kommer till sex så strejkar min lille vän

har tappat driften helt känns det som.. suget finns ju där men det blir ändå fail när det väl är dags ..väldigt frustrerande. Har börjat fundera på att köra någon typ av Cialis eller viagraliknande preparat under denna period.. men frågar mig om det är rätt väg att gå?? Någon med tips och råd?
Är för övrigt 30 år och min diagnos varför jag tar TRT är på grund av Klinefelters Syndrom.
Har inte haft det här problemet tidigare i nån större grad utan bara någon gång ibland.
Mvh Bryggis