Citat:
Ursprungligen postat av
mofasti
med tanke på ändå pToo Faced hela tiden snack om med en massa bevis.
Jag ber om att ta hit experter för att bevisa var att allt ni påstår stämmer men de klarar ni som sagt inte av att göra så varför ska jag hålla på att lägga ner tid och förklara saker till er. Ta hit representantef från Tag Heuer, Rolex och Federal reserve och visa att ni minsann kan se skillnad på fejk och the real deal. Rolex lär nog vara angelägna om någon påstår fejk är real.
Men ni ändå håller på att säga att allt är fejk för attackerar mig skriva om mitt förflutna och massa annat trams om Radiotjänst och Malmö och serber. Mannen ni har inga mer argument utan att skrika allt är fejt, men när moffecito minsan ber om relevanta bevis vill ni tysta mig likt jockiboiiii. Thats ot mannen
Vad fan menar du ens när du skriver vi är 2 faced?
Ingen som länkar bevis har ändrat sina åsikter till att Olof framstår som en scammer.
Det finns hur många länkar till bevis som helst i tråden som du anser är otillräckliga.
Varken du eller Olof själv har på riktigt bevisat något hittills. Det enda Olof har gjort hittills är att berätta sagor och klankat ner på andra människor han bevisligen är avundsjuk på.
Presentera ett riktigt bevis i tråden där man svart på vitt från en trovärdig källa ser att det stämmer. Visa att du har något att komma med istället för att skriva samma sak om och om igen.
Olof älskar bevisligen att skryta om sina stämningar och storslagna affären ändå är det helt tomt på hela internet när man ”googlar det”. Om du försöker hitta bevis som stärker att han talar sanning så är det svårare än att hitta en enkrona i stilla havet.
Är allt man behöver säga ”Du kan googla det” eller ”thats it mannen” för att få ditt fulla förtroende tycker jag synd om dig.
Är du en sån person som tror att om något står på Wikipedia så måste det vara sant 100% alla dagar i veckan eller ?
Tror du på fullaste allvar att klarna skulle frysa hans pengar bara för att jävlas med honom över sexistisk marknadsföring ?
Barn i 5e klass är mer källkritiska än dig.