Nå mina fingervänner, låt vinsten skina i era ögon. Hoppas ni varit kyliga vilket jag varit, helt sjukt vilket år vi fått.
Lyckades fylla upp till i princip all in i tisdags efter försäljning av Mycronic:
2015-05-12 xxxxxx Köp
Fingerprint Cards B
xxxxx 69,75 SEK xxxxxx SEK
----------------------------------------------------
Har nog glömt att skriva här gällande certifikatet som dök upp, tack vare den står vi där vi gör nu. CBK(de som ger ut X3 derivatet) blir tvungen att köpa in underliggande aktier så fort någon köper deras "fprint Bull X3" och detta hjälper oss att avsluta dagen starkt då de nästan varje dag vid callen lägger ut stora köpblock.
Jag handlar inte med warrents och derivat pga att risken är blytung men de som vågat göra detta har blivit snuskigt rika(170% upp på en månad):
https://www.avanza.se/borshandlade-produkter/certifikat-torg/om-certifikatet.html/555092/bull-fprint-x3-c
Stort grattis och nu har vi inga motstånd kvar utan uppsidan är fri, skriver mer på Tisdag/Onsdag för det kan bli läge att korta över rapporten den 21 Maj då det blir en negativ rapport(dock den sista).