2011-04-17, 19:04
  #2929
Medlem
Pansarmeyers avatar
Citat:
Ursprungligen postat av EliasAlucard
Sett den bilden förut, hon är inte någon renrasig taino, man ser att hon har negroid och kaukasoid i sig.?

Det finns väl i princip inga renrasiga tainos på denna sidan år 1900? Hon är läcker iallafall!

Citat:
Ursprungligen postat av EliasAlucard
Har du någon youtubelänk eller torrent eller något?

Aah, det hade jag velat. Tyvärr hopplöst efterbliven i fildelningsvärlden... Den lär nog komma på TCM inom ett par veckor iallafall.

Citat:
Ursprungligen postat av EliasAlucard
För övrigt, riktigt dålig stil av moderatorerna att byta titel på den här tråden till "svarta afrikanen" istället för negern. Vad är det för jävla censurtrams?

Det spelar väl egentligen ingen roll så länge inte betydelsen går förlorad. Men det gör den ju i detta fallet då rubriken blir för snäv. Vi har ju exempelvis diskuterat Haiti i flera sidor nu.
2011-04-19, 00:04
  #2930
Medlem
AbrahamLincolns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Pansarmeyer
Intressant dokumentärserie om det totalt utflippade (finns dessvärre inget passande superlativ) västafrikanska landet Liberia. Helvetet på jorden? Varning för starka scener.

Del 1 av 8:

http://www.youtube.com/watch?v=QQSjyYRTDVM

Å jösses, man blir ju på riktigt mörkrädd. Hur i hela helvetet kan de lyckas fucka upp allt så totalt.

Man undrar ju vad vänster-hippieserna tänker när de påstår att det inte finns skillnader mellan folken på denna jord.
2011-04-19, 00:28
  #2931
Medlem
MoogBeats avatar
Demokratin har sin gång i Nigeria. Följden? Negerkaos såklart.
Fast vem trodde egentligen annat?

http://www.dn.se/nyheter/varlden/nigeriavalets-segrare-ligger-lagt
2011-04-19, 08:05
  #2932
Medlem
Krappfiskarns avatar
Den svarta afrikanen är av säregen art. Varken sorg eller depression återfinns hos den svarta afrikanen, ty den svarta afrikanen är alltid glad och aktiv vilket de nordeuropeiska kvinnorna fått ta del av på senare tid.

Den svarta afrikanen har blott ett barns världsbild, där allt är tillåtet bara man använder sin fantasi. Den svarta afrikanen är inte begränsad av lag och ordning likt andra människor, därför har den svarta afrikanen helt enkelt mer roligt. Den svarta afrikanen har en svaghet mot allt som skiner och är ljust, därför är t.ex. cyklar, pengar och framförallt melaninsuppressionerade honor av typen H. s. albicus.

Närbesläktat med den svarta afrikanen är den svartmuskige mannen, vars ekologiska nisch har expanderats att inkludera även Nordeuropa.
2011-04-19, 10:03
  #2933
Medlem
Pansarmeyers avatar
Citat:
Ursprungligen postat av AbrahamLincoln
Å jösses, man blir ju på riktigt mörkrädd. Hur i hela helvetet kan de lyckas fucka upp allt så totalt.

Man undrar ju vad vänster-hippieserna tänker när de påstår att det inte finns skillnader mellan folken på denna jord.

Ja, det verkar som att västafrikanerna i exempelvis Liberia, Sierra Leone och Elfenbenskusten har en växel mer än övriga afrikaner. I alla fall för tillfället. Här går man hela vägen med barnsoldater som tvingas skjuta ihjäl sina föräldrar, kannibalism ingripande utskäranden av hjärtan ur levande barn, frisläppande av alla sexuella hämningar trots utbredd HIV, hepatit och syfilis. Vansinne!

Rör man sig österut över kontinenten till exempelvis Somalia, Zimbabwe och Mocambique verkar afrikanen bli slöare. Fortfarande oförmögen att bry sig om sitt eget eller andras välbefinnande, men inte lika våldsam och benägen till handling. Promiskuiteten är fortfarande hög vilket bidrar till att medellivslängden p.g.a aids i vissa länder nu är nere på 34-35 år. Vad håller dessa människor på med?
2011-04-19, 10:42
  #2934
Medlem
Xploits avatar
Flertalet OT-inlägg raderade. Diskussioner om trådens tillfälliga namnbyte kan tas i den aktuella tråden i delforumet Flashback. Här undanbedes diskussioner om moderatorsåtgärder med hänvisning till 0.06
/Mod
2011-04-20, 21:40
  #2935
Medlem
Ingress som tagen ur den här tråden samt lustig bild på svart afrikan i primatställning:

Citat:
Bestialiska mord och upplopp sprider skräck i norra Nigeria. Sammanlagt har 50.000 människor flytt från sina hem efter helgens presidentval.


http://www.dn.se/nyheter/varlden/forloraren-havdar-valfusk-i-nigeria


Frågan: Hänger WS och TT i "Negern - sån här han!"?
2011-04-20, 23:15
  #2936
Medlem
Så ironiskt att valet enligt observatörerna var det mest rättvisa på årtionden...
2011-04-21, 08:11
  #2937
Medlem
tv-tips: Hardcore Pawn om en pantbank i den amerikanska mönsterstaden Detroit. Ägaren med det überjudiska namnet Lester Gold har dagligen problem med ghettovarelser som vill panta sina playstations eller vigselringar, antingen för att de behöver spela på casino eller betala borgen för någon bekant. Det verkar som varje avsnitt har minst en neger som måste bli utkastad av den biffiga säkerhetspersonalen.

http://www.youtube.com/watch?v=DETgFFZsMPo&feature=related
2011-04-21, 15:56
  #2938
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av KDP1919
Ingress som tagen ur den här tråden samt lustig bild på svart afrikan i primatställning:




http://www.dn.se/nyheter/varlden/forloraren-havdar-valfusk-i-nigeria


Frågan: Hänger WS och TT i "Negern - sån här han!"?

Ja, nu är negrerna verkligen i toppform får man lov att säga.
Barn och kvinnor sticks tydligen ihjäl med spjut, slaktas med macheter eller bränns helt sonika levande.
I länken nedan finns tre i min mening ganska otäcka bilder, men i Neger-afrika tillhör sådant här förstås vardagen.
http://blog.kokklo.se/kokklo/women-and-children-burnt-alive-and-impaled-its-muslim-par-tay
2011-04-21, 17:49
  #2939
Bannlyst
http://www.youtube.com/watch?v=rSykmtM4Cdo&feature=related
6:27 min in i detta avsnitt av Hardcore pawn är det en fin Neger.

Han provar hela sin repertoar i butiken...
2011-04-21, 22:51
  #2940
Medlem
MoogBeats avatar
Citat:
Ursprungligen postat av KDP1919
Ingress som tagen ur den här tråden samt lustig bild på svart afrikan i primatställning:




http://www.dn.se/nyheter/varlden/forloraren-havdar-valfusk-i-nigeria


Frågan: Hänger WS och TT i "Negern - sån här han!"?

Klockrent! Mannen på bilden personifierar det afrikanska negerkollektivet ganska väl!

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in