Citat:
Ursprungligen postat av _slipknot1_
NEJ var inte dålig idag tyckte han spela stabilt och agerade kyligt. Bojan kämpade och slet man knappast med benämningen riktigt dålig. Däremot var tyvärr M9 riktigt dålig, slog bort ett guldläge med en av de sämsta passarna jag sett. Underlaget gynnar inte en som M9 idag tyvärr. Sedan var Eguren rätt kylig idag, sprang mest runt med gamnacke och smågnällde. Han lär dock höja sig rejält vad det lider.
Flavio hade en magnifik första halvlek, han var ruskigt pigg!
Citat:
Ursprungligen postat av Viking-
Bojan var inte så dålig, inte i jämförelse med M9. Det är värt att återigen påpeka hur grym Atta var idag, precis som i matchen mot Elos i fjol. Helt klart än värdefull bricka i spelet om SM guldet.
Verkar som att vi har olika uppfattningar, jag brukar tycka att NEJ är dålig och idag var han inte bra alls enligt mig förutom den magnifika snurrfinten
Bojan var helt osynlig, utom assisten då.
Ska poängteras att jag såg matchen på plats, vet att slipknot följde den via TV'n, viking vet jag dock inte men kan vara därav de olika uppfattningarna.