det måste vara tufft för snorvalpen dano att att allt bra folk lämnar när dem inder att han e ett stortttttttttttttttttttt skämt. dem startar egna gäng som sparkar ner o.g anka. $.L har siktats i flera städer redan medan o.g siktats i historian. kalla $.L för ena o det andra.

dem måste endån varit riktiga krigare om han endån tog in dem. det betyder ju att o.g får dett hätt om öronen, jag kan rabbla upp o.g på min egen hand o då räknar jag med medja kåtaisen. en gangster e inte med i media, såvida han inte vill leka att dem e stora o mång. han skulle bara höra vad folk snackar om han o han såkallade drängar.
$.L har gått om redan samma veck som dem startade. o som jag vet e det bara o.g dem har något emot. tror inte det blir kul för dano nu.