Citat:
Ursprungligen postat av
SCHMACKOS
Jamen eller hur!?. Har han verkligen gjort det då? Såg honom på en bild men munnen vidöppen och dom såg långa ut. Han ser ut som en liten gnagare den där Bauer.
Hoppas han gör det för då slutar han förhoppningsvis att suga på tänderna när han pratar.😱🤮. Äckligt!
Sedan kommer hårfix i Turkiet och lite botox. Han verkar mer fåfäng än de flesta..
Haha ja vi får väl se! Vet inte om han tagit fram slipen än, P tyckte att han skulle bleka tänderna oxå.
Minns att hon blev skitarg för att han gav henne presentkort på pedikyr för att hon hade så fula och ovårdade fötter - men det går bra att skicka honom till tandläkaren för ett invasivt ingrepp. Märkligt tänk.
Gissar att säsongsavslutningen på denna säsong blir när de visar Theos student, innan dess ska det bli Paris-resa.
I somras hände väl inget speciellt, Bianca var på Ibiza och i Spanien, de spelade in lite på ett hotell i Palma - och P körde allsången. Blir nog en sömnig nästa säsong oxå 🙄