Citat:
Ursprungligen postat av
Vemvarjag
Men läs min text jag är så sexuellt frustrerad och vill vara med den här jävla killen och så kan jag inte. Jag antar att det är så ni män känner hela tiden eftersom ni mycket sällan får välja vem och vad ni ska knulla. Är det därför ni är så aggressiva och hatiska mot kvinnor? Jag vill ju helst straffa honom först för att han går och frestar mig så.. och sen knulla honom. Och sen kan vi gå vidare i livet.
Det är verkligen inte så vi män känner. För vi fattar att vi inte kan få allt vi kanske skulle vilja ha. Så vi går inte och blir förbannade på våra förbjudna frukter.
Faktum är att det är hur jäkla lätt som helst att sluta lusta efter förbjuden frukt. Men tyvärr så tillhör vi en Gudlös och porrhjärntvättad generation, och många av oss har blivit programmerade att det är fint och önskvärt att odla en massa perversa fantasier.
Det som man kan bli sur och förbannad på, som man, är att ni kvinnor aldrig kan ta ansvar för era handlingar eller lustar heller för den delen. Men ta du och straffa honom för att han har lustat upp dig, och knulla honom eftersom du ändå inte tycker att du har nåt annat val. Kanske skaffa såna där häxnaglar så att du kan klösa honom riktigt djupt i ryggen när det går för dig. Som straff.
Sen hoppas du att du kan gå vidare med maken som om inget hade hänt. För det där som han gjorde med dig - är ju verkligen inte du liksom?