Citat:
Ursprungligen postat av
Vaginalketchup
Hahaha man skulle få skrubba ögonen med batterisyra och stålborste om man sett de där två packa pastej på varandra 🤮🤢
"Homogubbe med liten balle söker andra kille" stod det i en kontaktannons i zigenska Mustalainenbladet enligt Leifi och det är väl såna som #797 och #798 som visar intresse. En kuk är ändå en kuk typ i deras värld.
En vanlig människa skulle inte kunna knulla på ett år efter ha sett den där freakshowen men efter år med Dumpen så blir man immun och tänker jaha även om bottenskrapet visade sig här, däremot fruktansvärt roligt.
En smygbög i högstadiet som inte kommit ut hade knappast åkt en jävla massa mil för att möta upp det här white trash-paret, inte rimligt. Chatten var så vidrig så pallade inte hela men kallade Dumpen den smällfete för snygg? Man får tycka att han är snygg men varenda runkgubbe på Dumpen kan ju inte vara snygg i barns ögon.
Ska bli kul att höra lite back story om kändisparet i Dumpens kommande podd.