Citat:
Ursprungligen postat av
ggknallin
Verkligen inte, det enda jag ”vet” om dig är att du är sinnessjukt besatt av alla i den här soppan.
Jag önskar dig frid i livet, kanske ett ligg eller två och framförallt någon substans i vardagen som inte gör att du behöver hänga här inne dygn ut och dygn in som ett felavlat träsktroll.
Patetiskt, och nu skiter jag också i den här jävla dyngan.
Du vet ingenting. Du är en arg sektmedlem. Jag är en nyfiken åskådare med rättspatos och öga för detaljer. Jag gräver guld men hittar diamanter, det gör det hela så mycket mer givande.
Jag har tillägg till listan över vad Jockiboi gjort dom sista åren i sitt liv som Sveriges näst mest ökända mytoman.
Har ljugit om att publicerat gett ut
alla sina soc-papper
Har med berått mod ljugit om vad som står i hans soc-papper och teatraliskt låtsats läsa ur den i ”sanningen” måste fram
Har klippt bort alla stycken och hela sidor som bevisar att Joakim ljuger om sin barndom
Du bryr dig helt säkert så mycket att det påverkar dig i ditt dagliga liv. Mig påverkar det inte. Mitt engagemang är ett volontärarbete för den goda sakens och kickens skull.
Ikväll kommer en redacted lista och del 3 av Medviktarnas reaktion på GoatBrainKebab’s analyyyyyyys och dissektion av Jockes lögner om barndomen. Det fyller mig med glädje och tacksamhet att i realtid få bevittna en otroligt skadlig man tappa mark. Vi räddar världen en följare åt gången.