Citat:
Ursprungligen postat av
Leif-o-billy
Du verkar svagbegåvad. Jag besvarar inlägg som har otroligt märklig syn på hur kvinnan ifråga beter sig. Fullständigt naturligt att ifrågasätta dessa idioter. Merparten har antagligen aldrig varit nära en naken kvinna förutom sin mamma och deras bitterhet lyser genom. Att skuldbelägga kvinnan när det är mannen som gjort fel är idiotiskt
Ja du, lille gubbe, jag är varken svagbegåvad eller novis i kloster, som inte förstår hur sex fungerar, vilket du tillskriver mig. Tror med all säkerhet att jag har erfarenhet som överskrider din pga ålder och kvalitet, vilket du kanske måste växa några år till för att fatta.
Kanske fattar du också att denna tråd inte rör sig om att försöka förolämpa folk.
Jag skuldbelägger inte kvinnan utan diskuterar olika scenarier, vilket är vad tråden är till för.
Har f.ö. inga problem med att veta hur en kvinna fungerar eller hur hon ser ut -- jag ser mig bara i spegeln om jag skulle behöva bli påmind.
Dessutom har jag erfarenhet från riktig våldtäkt.
Du addresserar ju dessutom en annan skribent här med att ofrågasätta om denna ens har haft sex? Personligen har jag inte flacgat någon "någon otroligt märklig syn" på hur kvinnan ifråga beter sig.
Dessutom är jag en medelålders kvinna som verkligen levt livet på ett sätt och ställe jag tvivlar på att du någonsin ens sett på tv.