Citat:
Ursprungligen postat av
Teu
Hah, det är ni som har en galge permanent planterad i röven. Som sagt, det finns inga mått där ni ligger före oss. Det bästa ni klarar av att häva ur er är temporärt, betydelselöst skit som tabellplacering eller pengar på banken.
På tal om svunna tider.... doften av desperation som eminerar från er just nu är både familjär och upphetsande på samma gång. Hur många år tror ni att det dröjer det innan ni krälat ner till er naturliga plats i matkedjan och åter spelar matcher mot Sandviken?
Klarade inte dina hippofingrar av att hitta tre tangenter i korrekt följd förresten? Det är "Teu" eller "Mr. Teu" som gäller för dig, horunge.
Mr. Teu
Hetsa lite mer så kommer de ofrånkomliga 345 SM-guld (eller vad det nu är) i obskyra sporter som ett brev på posten.
Fun fact. Inte ens där är de etta i Sverige. Relativa Bajen. Man tackar
/Dr. London
Citat:
Ursprungligen postat av
ZlatanMania
Slå ut CSKA Moskva i EL-playoff 2012 smäller högre än något ni uträttat
någonsin
CSKA var alltså rankade
18 i hela Europa när detta inträffa! Så i just detta fall har du absolut INGENTING att komma med.
Då nämner du inte ens en av de mest uppenbara. Den mot Barcelona.
Kommer aldrig erkänna det offentligt men hypotetiskt kan jag kanske känt lite sympati för er den kvällen. Hypotetiskt alltså