Citat:
Ursprungligen postat av
eldrattan
Så om vi ska försöka tolka dig rätt här nu. Så är du enbart här för att skriva massa motsägelser och annat strunt för att du tycker att det "behövs" någon i tråden som tjaffsar emot? Är inte så relevant vad du egentligen skriver bara det är något som säger emot vad en del andra skribenter skriver i tråden, varvat med lite genant skratt när du hamnar utanför ditt smala kunskapsområde inom ämnet. - ett såkallat internettroll identifierar du dig som alltså?!
Troll och troll, nej, men det är klart att det är en bonus när man lyckas trigga igång vissa. En så kallad "Grand Slam" är ju att få dig, Petronius och slö efter sig i samma inlägg. Då vet man att man sagt något ytterst empatiskt och rimligt.
Nu är ju slö avstängd ett tag, men om en månad är det återigen dags att satsa. Vi får se var i konflikten vi står då, men som det ser ut nu kommer det fortsatt finnas mycket för er att frustreras över.
Citat:
Ändå verkar du ha valt vilken sida vilka du ska förespråka väldigt omgående sedan du gjorde entré.
Det är ett litmustest det där, att bli kallad Iran-förespråkare av dig. Blir man inte det har man en människofientlig inställning.