Citat:
Ursprungligen postat av
yrsomfan
Du har då verkligen ingenting att komma med heller, försök säga något som inte sagts flertalet gånger redan av de andra hyper-feministerna.
Om du verkligen ville ändra min åsikt så hade du kunnat komma med ”objektiva” svar, men du är ju inte kapabel till det utan att ”önska”.
Jag citerar Ingemar Stenmark ”Hä löns int förklara för den som int begrip”
Flertalet användare har lagt fram det som framkommit i FUP samt i domen. Dock är det omöjligt för några användare att ta in något så enkelt att ett nej betyder nej.
BO har lämnat en trovärdig utsaga utan överdrifter och lögner. Det hon sagt har gått att verifiera med exempelvis DNA i form av sperma från den dömde gärningsmannen.
GM, har belagts med ett antal lögner. Först påstår han att han inte ejakulerat över huvud taget, sen minns han inte för att slutligen påstå att han kanske kommit på ett annat ställe på BOs kropp.
Han hittade på en historia om att han kastat ut killar som betett sig illa mot tjejer.
Han påstår även att han inte vet hur han fått i sig kokain, för att sedan pudla och prata om hur han missbrukat under sommaren.
Så som sagt, ”Hä löns int förklara för den som int begrip”