Citat:
Ursprungligen postat av
BasilTheBat-Lord
Fortsätt gråt din jävla cuck, man får skriva vad fan man vill här så det är totalt värdelöst för dig att försöka ändra på det. Att hata på meningslösa kvinnor som inte duger till nåt annat som människa än att bli använd som sexleksak är fullständigt rationellt.
Tjejen du påstår ha måste ha många misstänksamt långa besök hos sina killkompisar som ger dig gott om tid att snacka en sån oerhörd mängd skit som jag tvingas läsa.
Varför i helvete skulle man föredra en genomkörd kärring som hoppade ur högstadiet och numera bara kör Onlyfans för att klara sig jämfört med en kvinna som faktiskt har värde utöver hennes kropp? Snacka om self-report, mannen du har väl aldrig upplevt en riktig jävla kvinna i ditt liv, det måste vara därför du har ett så förvrängt perspektiv om fnask eftersom det är det enda som står ut med dig.
Ser ingen poäng med att försvara mig själv mot någon som dig helt ärligt, du gör antaganden om mig och min partner utan någon som helst logisk härledning.
Jag finner min partner attraktiv, inte någon annan, så vad fröken Snusk gör eller inte gör med andra män är därför helt irrelevant för mig. Det förvånar mig att jag ens behöver skriva detta så jävla tydligt, men det är väl smärre rimligt med tanke på din påvisade brist på härldeningsförmåga och logiskt tänkande.
Att säga att andra endast är bra som sexleksak är sannerligen galet. Vad tycker din morsa om det du skriver egentligen? Vad tycker din flick vä... glöm det...
Gissar att du inte heller vet vad som menas med self report med tanke på din användning. Antingen det eller så är även intelligens svårigheterna med och spökar här.
Men låt mig stava det tydligt för dig, män med påvisat låg intelligens har en tydlig korrelation med sådana åsikter som du påvisar. Något att tänka på inför kvällens pornhub besök kanske?