Citat:
Ursprungligen postat av
Stardust83
Thomas kommer vara singel resten av sitt liv. Han ville inte att Jessica skulle sätta en stämpel på honom, nä det löser han så bra själv! Stor eloge till Jessica som stod ut!!
Alla har inte lika lätt med det sociala, har svårt att tro att han menar något illa med kommentarerna han gjort, är bara mänskligt att bli irriterad på varandra, speciellt när dom är med varandra konstant en viss tid , måste ha varit sjukligt långtråkigt på stränderna och inte ha något att göra. Sen får vi inte glömma att dom har kameror uppkörda i ansiktet större delen av dagarna,
Sen Jessicas röst är väldigt gäll och får intrycket att hon surrar ordentligt.
Tänk själv att sitta på en strand 24/7 med en okänd person utan någon form av sysselsättning alls, och med kameror i ansiktet.
Svårt att tro att det blir en säsong två, men om det skulle bli så kommer jag icke följa den, riktigt långtråkig dokusåpa där absolut ingenting händer, fick plåga mig igenom dom senaste avsnitten.