Citat:
Ursprungligen postat av
duenna3
Jag gissar att några av dem haft sex typ en avrunkning eller liknande.
Har det hänt i någon säsong att de knullat?
Äntligen en intressant spekulation. Men hur menar du?
I fall du gissar att deltagarna ägnar sig åt onani för sig själva under resans gång så är det helt säkert. I förra bachelor hade åtminstone en av tjejerna haft med sig en dildo och den hade till och med lånats ut några av dem emellan!
Om det skulle ha skett att hånglande på någon dejt övergått i mer avancerad petting inkluderande ömsesidigt fingerpull i "stridens hetta" så är jag nog mer tveksam. Visserligen smeker de nog varandra utanpå kläderna och kollar läget så att säga men det är mycket kameror och omtagningar som pajar stämningen. Möjligtvis om produktionen låter dem vara ifred en stund innan de körs tillbaka till huset men jag tror tyvärr inte det.
Litet coolt hade det ju varit om någon av damerna öppet erbjudit sin bachellor en avrunkning eller avsugning i utbyte mot löfte om en ros (och om ett sådant löfte brutits!) men det är nog tyvärr tveksamt om än fantasieggande.
När det kommer till de så kallade lyxdejterna, det vill säga när det bara återstår två damer/ herrar att välja mellan så förekom det definitivt att paren låg med varandra under de tidiga säsongerna. Detta förbjöds dock mer eller mindre i samband med Paradise Hotel-skandalerna men det kan ju ha lättats på bestämmelserna igen. Någon som vet mera?