Citat:
Ursprungligen postat av
Roggaluktargris
Det vet ju varken du eller jag något om eller hur ?
Du tänker naivt att alla som är inblandade i dumpen per automatik är rena som snö
Nej, men då får vi väl avskeda alla poliser som jobbar med BP-brotten också då, och bura in de. Eftersom de ju också tittar på såna bilder.
Om jag frågar så här.
Vilket är mest värt för dig:
- Att Dumpen-Sara åker dit för BP-brott p.g.a bilder som pedofiler skickar till HENNE, och de får lägga ner hela skiten så pedofilerna kan springa fritt i vårt samhälle, med resultatet av att barn blir våldtagna.
- Låta Sara göra sitt, även om det innebär att hon får arkivera BP-bilder som pedofiler har skickat till henne (för att sedan kunna överlämna till polisen som bevis) och därför rädda ett eller flera barn från att bli våldtagna?
Så det är värt för dig att barn blir våldtagna så att du kan få som du vill, att Sara åker dit? Även fast du mycket väl vet att Sara inte sparar bilderna för att hon är pedofil, hon gör det inom arbetet att sätta dit pedofilerna.